POLEPY ÁUT

Reklamné polepy automobilov

Osobné, úžitkové, nákladné, odťahovky, ťahače, návesy, prívesy, motocykle, cestné, vodné i snežné skútre, bicykle, lode, člny, lietadlá a prvky s nimi spojené, ako sú napr. prilby, nadstavby, spojlere…


REZANÁ GRAFIKA

Rezanú grafiku z fólií používame tiež výrobu reklamných nápisov na bannery, tabule, plachty, orientačné systémy, svetelné panely, automobily atď.


POLEPY VÝKLADOV

Polepy výkladov a firemných priestorov sú dnes nutnosť. Odlíšte svoju firmu či predajňu od konkurencie, umožnite zákazníkom, aby vás ľahšie našli a zaujmite nových.

REKLAMNÉ TABULE A PLACHTY

Potrebujete označiť sklad či prevádzku alebo zaujať potenciálnych zákazníkov? Reklamné tabule a plachty sú to, čo hľadáte. Sami si vyberiete rozmery aj prevedenie. Ak neviete, spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie.


NÁLEPKY NA PODLAHU

Podlahová samolepka nájde využitie pri diskrétnych zónach, zabezpečení bezpečného odstupu na predajniach, klientských centrách, kantínach a zónach s koncentráciou ludí. V dnešnej dobe aj na dodžanie odstupu kvôli šíreniu koronavírusu.


POTLAČ textilu

Vďaka moderným technológiám, ktoré máme k dispozícií, vieme docieliť perfektnú ostrosť, farebnosť a výdrž potlače.

V ponuke máme nie len tradičnú sieťotlač či zažehlovacie fólie, ale aj plnofarebnú tlač na tmavý textil, trblietavú potlač či potlač svietiacu v tme. A mnoho iného!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram